Krst Soprano drinku

Pred zhruba jedným rokom privítala prvých hostí štýlová reštaurácia SOPRANO v Banskej Bystrici. Od začiatku sa reštaurácia prezentuje kvalitnou gastronómiou s akcentom na originalitu a jedinečnosť. Aby nezostala nič dlžná svojej povesti, 20. marca 2015 pripravila pre pozvaných hostí výnimočné podujatie – krst vlastného SOPRANO drinku. Interiér reštaurácie bol dekorovaný v príznačnom „mafia“ štýle. Majiteľ reštaurácie SOPRANO – Juraj Šnajdar – sa rozhodol počas krstu servírovať štvorchodovú degustačnú večeru. K dobrému jedlu patria aj skvelé drinky. A to už bola parketa pre odborníka v mixológii nápojov – Lukáša Ďuriša. Ten je zároveň autorom originálneho receptu SOPRANO drinku. Jeho základom sú sladké maliny a príjemná chuť vanilky. Krstným otcom drinku sa stal majiteľ reštaurácie Suchá Kôrka, pán Marek Darmo. Záver príjemného večera vyvrcholil podávaním ohnivého nápoja a exkluzívneho dezertu – créme Brulée, domáci hruškový kompót s badiánom a makovou zmrzlinou.časopis INBAR

Ochutnávka pivných špecialít

Či už je svetlé, tmavé, čapované alebo fľaškové každé poteší, schladí a zároveň zahreje na duši. Aj vy ste milovníci piva?

Na pivo sa čas nájde vždy, no že je to nápoj naozaj inšpiratívny nám prezradil špecialista na varenie piva pán Tomáš Harman. V našej reštaurácií sme si prešli „cestou“ plnou zaujímavých inšpirácií, degustáciou 8 druhov belgických a anglických pivných špeciálov. Bravčové rebierka v medovo horčicovej marináde, grilovaná čerstvá zelenina, balsamico cibuľky,dressing a šaláty podľa vašej chuti v chladiacich bufetových stoloch a mnoho ďalšieho. Skúsenosti a profesionalitu nám aj v tento deň ukázali naši šéfkuchári ktorí pre nás pripravili množstvo jedál, ktoré neodmysliteľne patria k pivu.

Svadby

„Kúzlo šťastia nespočíva v bohatstve, ani v kráse, ale v harmónií dvoch sŕdc, ktoré patria k sebe.“

Aj vy vstupujete do zväzku manželského a jediné čo ešte hľadáte je dobrá reštaurácia ktorá sa postará o gastronomický zážitok v podobe chutného jedlá a výzdoby podľa vašich predstáv?

Tento deň dotvárajú maličkosti – detaily. Tie rozhodujú o jeho výnimočnosti. Preto aj Našu prácu zameriavame na detail, originalitu a jedinečnosť.